iOS 11 و ویژگی های جدید آن؛ تعریف قابلیت هایی کاربردی برای اسکرین شات ها
iOS 11 و ویژگی های جدید آن؛ تعریف قابلیت هایی کاربردی برای اسکرین شات هاiOS 11 و ویژگی های جدید آن؛ تعریف قابلیت هایی کاربردی برای اسکرین شات ها

iOS 11 و ویژگی های جدید آن؛ تعریف قابلیت های کاربردی جدید برای اسکرین شات ها

در نسخه جدید سیستم عامل دستگاه های آیفون و  آیپد، iOS 11، روشی جدید و بسیار قدرتمندتر از گذشته برای گرفتن اسکرین شات ها معرفی شده که برای اولین بار، قابلیت نوشتن یادداشت بر روی اسکرین شات ها نیز در نظر گرفته شده است.

در  iOS 11، روشی که کاربر باید برای گرفتن یک اسکرین شات از نظر کنترلی انجام دهد، مشابه نسخه های قدیمی است: فشار دادن و نگه داشتن همزمان دکمه های home و power برای چند ثانیه. اما آنچه که بعد از این اتفاق می افتد، تا حدودی متفاوت از گذشته خواهد بود: کاربر شاهد یک آپشن کوچک و به صورت بند انگشتی در قسمت پایین سمت چپ نمایشگر آیفون خواهد بود که می تواند با فشار دادن آن به بخش ویرایشگر اسکرین شات گرفته شده دسترسی پیدا کند.

با وارد شدن به بخش ادیتور اسکرین شات، اتفاقات جادویی بسیاری در انتظار رخ دادن خواهند بود: کراپ کردن اسکرین شات به روشی خیلی راحت و سریع، یادداشت نوشتن بر روی آن از طریق ابزارهای ماژیک، خودکار یا مداد که در شش رنگ مختلف در دسترس قرار گرفته اند و همچنین shape هایی مانند فلش یا امضای شخصی را نیز به آنها اضافه کرد. ابزار ذره بینی نیز برای آن در نظر گرفته شده که به کاربر اجازه تاکید کردن بر بخشی خاص از اسکرین شات را می دهد.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *