Google Earth

امکان آپلود عکس و Story در Google Earth

Alphabet Inc، خواستار آپلود میلیون ها داستان، فیلم و عکس از کاربران مختلف جهان، در پلتفرم Google Earth شد.
مدیر اجرایی این برنامه اعلام کرد که روز سه شنبه، در رویدادی که در برزیل برقرار خواهد شد، محتواها و عکس هایی از جنگل آمازون برای عموم مردم به نمایش گذاشته می شود.
ابزار Voyager به وبگردها و خوانندگان مقالات اینترنتی اجازه می دهد تا مسافران تور های خارجی با استفاده از Google Earth مسیریابی و یا هدایت شوند. که این امر توسط اطلاعات و عکس های موجود در گوگل به راحتی امکانپذیر است.

Rebecca Moore در انتشار بیانیه ای در رویترز اعلام کرد: “در دو یا سه سال آینده بسیاری از کاربران عادی می توانند محتوا و عکس های خود را به صورت عمومی و یا خصوصی به اشتراک بگذارند”
او در رویدادی در سائوپائولو اذعان نمود که “این عکس ها و فیلم ها می تواند داستان پیاده روی و یا حتی سفر های بسیاری از کاربران باشد و نیاز به تهیه فیلم و عکس حرفه ای نیست.

امکان آپلود عکس و Story در Google Earth

ربکا مور پروژه ی بزرگی را در سائوپائولو به نام “من آمازون هستم” (I am Amazon) در معرض دید عموم قرار داد؛ که با نمایش آن، بیش از۱۱ وبسایت، روابط بین مردمان، اهالی و ساکنین آمازون و همچنین جنگل ها و آب و هوای آن منطقه را به ثبت رساندند.
برای انتشار و پخش مطالبی از جوامع مختلفی چون  Boa Vista Quilombolaمردم  Yanomami و Cinta Larga شرکت گوگل و شرکای آن از دوربین های ۳D و تصاویر ماهواره ای، عکس ها و فیلم ها و متن ها استفاده می کنند.
مور بودجه ی در نظر گرفته برای این پروژه را فاش نکرد و همچنین تبلیغات بر روی این پروژه و پلتفورم را رد کرده است چرا که گوگل هدفی برای به دست آوردن سود و سرمایه گذاری ندارد.
این خانم همچنین اعلام کرد که “Google Earth هدیه ما به کل مردم جهان است”  و از لحاظ بودجه، گوگل درآمد خوبی از تبلیغات دارد و از هدف آن، کسب درآمد نیست.

 

 

منبع: gadgets.ndtv

نوشته شده توسط

سهیلا چابکی از سال 94 به ویترینو پیوست. سابقه فعالیت او در فروشگاه های اینترنتی می باشد. سهیلا همچنین به نوشتن، بلاگ نویسی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و عکاسی علاقه دارد. حوزه فعالیتش در زمینه گرافیک است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *