قابلیت bixby voice
قابلیت bixby voice

قابلیت bixby voice سامسونگ به زودی راه اندازی می شود

زمانی که شرکت کره ای سامسونگ از پرچمداران سال ۲۰۱۷ خود رونمایی کرد تاکید زیادی بر«Bixby» و قابلیت هایی که در برمی گیرد داشت. بنابراین با در نظر گرفتن یک دکمه مجزا در فریم کناری اس ۸ بیش از پیش بر روی این قابلیت تمرکز نمود.

درواقع ویژگی «Bixby Voice» مهم ترین و اصلی ترین شاخصه دستیار هوشمند سامسونگ است که به منظور رقابت با کورتانا، سیری و الکسا معرفی شده است. در قالب این ویژگی، قابلیت جذاب دیگری هم به نام «Bixby Vision» وجود دارد که توسط آن تصویر محصول مورد نظر را تشخیص داده شده و با توجه به نوع آن، کاربر به فروشگاهی برای خرید آن هدایت می شود.

حال با گذشت چندین ماه از عرضه پرچمداران سامسونگ هنوز هم از توانایی های صوتی دستیار سامسونگ یعنی Bixby Voice خبری نیست و این قابلیت تنها در اختیار کاربران کره ای قرار گرفته است.

اما روز گذشته با انتشار تصویری از یک ایمیل در شبکه اجتماعی Reddit، ممکن است زبان انگلیسی نیز برای بیکسبی Voice عرضه شود.

برطبق اطلاعات درز شده به احتمال فراوان این قابلیت در روز سه شنبه برای کابران در دسترس خواهد بود. البته احتمالا دلیل تفاوت در گویش و لهجه کاربران آمریکایی، نخستین کاربرانی باشند که این بروزرسانی را دریافت می کنند.

منبع: techradar

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *