نینگن موجودی عجیب غریب و انسان نما، در آب های قطب جنوب
نینگن موجودی عجیب غریب و انسان نما، در آب های قطب جنوب

نینگن موجودی عجیب غریب و انسان نما، در آب های قطب جنوب

موجودی عجیب غریب و انسان نما به نام نینگن، با طول بیش از 30 متر، در آب های سرد قطب جنوب کشف شد.


با توجه به گفته ها، موجود عظیم الجثه و سفید رنگی به نام نینگن در آب های سرد قطب جنوب زندگی می کند که خصیصه هایی شبیه به انسان ها دارد. متاسفانه اطلاعات دقیقی از این موجود و ویژگی های آن در دست نیست، اما بسیاری از کارکنان داخل کشتی ها شاهد حضور این موجود در اعماق اقیانوس بوده اند.

در چند دهه پیش تا کنون، شایعات و اخباری در میان مردم به گوش می رسد که گویای موجودی عجیب غریبی است که در آب های یخ زده ی قطب جنوب زندگی می کند، در این مقاله تصمیم داریم نگاه دقیق تری بر این اخبار و شایعات داشته باشیم. پس با تک ویترینو همراه باشید.

بر اساس اظهارات شاهدانی که در کشتی اقیانوس پیمای ژاپنی حضور داشتند، موجودی سفید رنگ، با دو پا، دو دست و حتی 5 انگشت، دیده شده است که نینگن نام دارد. (نینگن در زبان ژاپنی به معنی انسان می باشد.)

در ابتدا، به نظر می رسید که این موجود انسان نما، با طول 20 تا 30 متر، شبیه به یک زیر دریایی است که با نزدیک شدن به آن حرکت کرده و به سرعت در اعماق دریا شنا کرده و ناپدید شده است.

گاهی اوقات، افرادی که این موجود را دیده اند، آن را شبیه به یک پری دریایی با باله و دم بسیار بلند، تلقی کرده که چشم و دهانی همچون انسان دارد.

با توجه به توصیف های متفاوتی که از افراد مختلف شنیده ایم، همه از موجودی عجیب غریب و غول پیکر به طول 30 متر صحبت نمودند که یکی از موجودات نادر در آب های قطب جنوب و البته بر روی کره زمین است. همچنین ویدئو و تصاویر عجیبی از این جانور در وبسایت های خبری و فضای مجازی انتشار یافته است که در ادامه خواهیم دید.

علاوه بر این ها، نینگن در اقیانوس های آرام و اطلس نیز مشاهده شده و به دلیل آنکه در شب فعالیت دارند، ضبط فیلم و ثبت تصاویر در هنگام شب را دشوار کرده است.

نینگن

نینگن

در اکثر موارد، بسیاری از شنونده ها، وجود نینگن را شبیه به یک افسانه ی شهری تلقی می کنند، که البته بیشتر مطالب این موجود عظیم الجثه به انجمن  گفتگوی آنلاین 2channel مربوط است.

پس از چند مدتی اخبار نینگن، به عنوان یکی از محبوب ترین خبر ها بدل شد و در سرتیتر بسیاری از نشریه ها و وبسایت ها قرار گرفت. البته همچنان برخی افراد معتقدند که این موجود همان نهنگ آلبیون، نهنگ سفید و یا نهنگ بلوگا است اما برخی دیگر معتقدند که این موجود خصوصیاتی شبیه به انسان دارد و لقب هیولای اقیانوسی را به خود گرفته است.

دو ویدئو منتشر شده را در ادامه مشاهده نمایید:


منبع: ancient-code

نوشته شده توسط

سهیلا چابکی از سال 94 به ویترینو پیوست. سابقه فعالیت او در فروشگاه های اینترنتی می باشد. سهیلا همچنین به نوشتن، بلاگ نویسی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و عکاسی علاقه دارد. حوزه فعالیتش در زمینه گرافیک است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *