ایکس باکس One X
ایکس باکس One X

پیش فروش ایکس باکس One X آغاز شد

یک خبر خوش برای علاقمندان به کنسول های بازی که تاکنون انتظار زیادی برای عرضه قدرتمندترین کنسول بازی جهان کشیده اند، خبر آغاز پیش ‌فروش ایکس باکس One X است.

این کنسول قدرتمند، از جدیدترین دستاوردهای مایکروسافت در حوزه بازی های رایانه ای است که از چندماه پیش خبرهای آن به گوش می رسید.

به ادعای مایکروسافت این دستگاه، قدرتمندترین کنسول بازی جهان است که تا به این لحظه ساخته شده است، بنابراین از این پس وارد رقابت تنگاتنگی با کنسول های سونی خواهند شد. این اتفاق یقینا به مذاق هواداران پلی استیشن خوش نخواهد آمد.

گفتنیست نامی که مایکروسافت برای این محصول خود در نظر گرفته یعنی ایکس باکس One X انتقاداتی را هم از سوی برخی هواداران کنسول های ایکس باکس در بر داشته چرا که نام آن بسیار شبیه به همان محصولات اخیر مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان S می باشد.

بنابراین مایکروسافت یک نسخه مخصوص تحت عنوان Project Scorpio Edition را مختص این دسته از هواداران در نظر گرفته است که عبارت مذکور با رنگ سبز بر روی آن حک شده و بسته بندی متفاوتی هم برای آن انتخاب شده است. البته این نسخه به صورت محدود تولید شده و با کنسول ایکس باکس وان X از روز گذشته در دسترس عموم قرار گرفته است.

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *