کوکاکولا، برای فردی که بتواند با طعم و مزه ی شکر، یک ترکیب طبیعی، بی خطر، کم و یا بدون کالری ارائه کند، جایزه ی یک میلیون دلاری پیشنهاد داده است.
کوکاکولا، برای فردی که بتواند با طعم و مزه ی شکر، یک ترکیب طبیعی، بی خطر، کم و یا بدون کالری ارائه کند، جایزه ی یک میلیون دلاری پیشنهاد داده است.

پیشنهاد جایزه ی یک میلیون دلاری کوکاکولا، برای ترکیبی جایگزین به جای شکر

کوکاکولا ، برای فردی که بتواند با طعم و مزه ی شکر، یک ترکیب طبیعی، بی خطر، کم و یا بدون کالری ارائه کند، جایزه ی یک میلیون دلاری پیشنهاد داده است.

این روزها بسیاری از مردم در تلاش برای حذف قند اضافی در رژیم غذایی خود هستند و سعی دارند آن را حتی در نوشیدنی های های مورد علاقه ی خود نیز رعایت کنند. از این رو شرکت کوکاکولا با پیشنهاد یک میلیون دلاری، از تمام مشتریان خود تقاضای ارائه ماده ای کرده است که جایگزین شرین کننده های مصنوعی شود.
بیشتر مردم، نظر موافقی برای مصرف شیرین  کننده های مصنوعی ندارند و همواره به تعداد آنها نیز افزوده می شود.

در اوایل ماه آگوست، شرکتی در آتلانتا، چالشی مبنی بر شیرین کننده بر روی پلتفرم HeroX معرفی کرده است. بر طبق این گزارش، شرکت کوکاکولا در این رقابت، در جستجوی ترکیب بی خطر و طبیعی می باشد که علاوه بر طعم و مزه ی شکر در نوشیدنی و غذاها، کم کالری و یا بدون کالری باشد. ضمن این که این ترکیب نباید شامل میوه ی استوایی به نام مانک و یا مواد حفاظت شده ی بین المللی شود.

در صورت اجرای موفقیت آمیز این چالش، و دستیابی به ترکیب موفقیت آمیز شکر، شرکت کوکاکولا اعلام کرده است که به فرد برنده جایزه ی یک میلیون دلاری خواهد داد.
رابرت لانگ، نایب رئیس ارشد و همچنین مدیر ارشد نوآوری کوکاکولا، در طی گزارشی بیان کرد: “ما همواره در تلاش برای جستجوی مواد جدید و بهتر هستیم و از ایده های شگفت انگیز در هر کجا استقبال خواهیم کرد”

با وجود اینکه کوکاکولا، از بهره گیری مواد کم کالری و شیرین کننده های اندک در نوشیدنی های خود، اعلام رضایت کرده، اما همچنان درصدد یافت مواد جدیدی است تا طعم های مختلف و تازه ای را برای مشتریان خود ارائه دهد.

گفتنی است فروش نوشابه گازدار روز به روز در حال کاهش است، بنابراین این رقابت برای کشف جایگزین‌های کم‌کالری برای این شرکت ارزشمند تلقی می شود.

پیشنهاد جایزه ی یک میلیون دلاری کوکاکولا، برای ترکیب طبیعی به جای شکر

پیشنهاد جایزه ی یک میلیون دلاری کوکاکولا، برای ترکیب طبیعی به جای شکر

علاوه بر این، جیمز کوئینسی مدیر عامل کوکاکولا، در جولای امسال اعلام کرد: “به منظور افزایش و وسعت بخشیدن به نمونه کار های خود، همواره ذهنیت های مبنی بر یادگیری و آزمایش را می پذیریم.
از آنجایی که بسیاری از مصرف کننده گان خواستار نوشیدنی ای کم کالری و سالم هستند، ما نیز به این تقاضا احترام گذاشته و در تلاش برای ایجاد این تغییرات هستیم. چرا که در آخر، سرعت و هشیاری به‌ عنوان عامل تعیین ‌کننده در این چشم ‌انداز به‌ سرعت در حال تغییر از سوی مصرف‌ کنندگان خواهد بود.”

این شرکت علاوه بر این چالش یک میلیون دلاری، رقابت 100 هزار دلاری نیز در نظر گرفته است تا مصرف کننده هایی که تخصصی در شیمی ندارند با ارائه نقل قول و داستان های کوتاه در راستای شیرین کردن طبیعی غذاها و نوشیدنی ها، در جوامع و فرهنگ های مختلف، بتوانند سهمی در این چالش داشته باشند.
لطفا نظرات خود را در خصوص این چالش با ما در میان بگذارید.

شما می توانید مقاله ی “کوکاکولا بطری هایی با قابلیت گرفتن عکس سلفی می سازد” را در اینجا مطالعه کنید.

منبع: npr و foxnews

 

نوشته شده توسط

سهیلا چابکی از سال 94 به ویترینو پیوست. سابقه فعالیت او در فروشگاه های اینترنتی می باشد. سهیلا همچنین به نوشتن، بلاگ نویسی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و عکاسی علاقه دارد. حوزه فعالیتش در زمینه گرافیک است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *