آیفون X
آیفون X

به احتمال فراوان عرضه آیفون X محدود بوده و نسخه طلایی آن هم با تاخیر وارد بازار خواهد شد

همانطور که مطلع هستید شرکت بزرگ اپل امشب در مراسمی بسیار ویژه در اپل پارک، سالن آمفی تئاتر استیو جابز، از سه محصول خود از جمله آیفون X، اپل تی وی 4K و ساعت هوشمند جدیدش رونمایی خواهد کرد.

در همین راستا بر طبق گفته هایی که از تحلیلگر ارشد مؤسسه KGI Securities، مینگ چی کو شنیده شده، حجم تولید آیفون X در نهایت به 10 هزار دستگاه در روز خواهد رسید. همچنین رنگ طلایی ویژه ی آن که از محبوبیت بسیار زیادی برخودار است با تیراژ بسیار محدود در دسترس خواهد بود و حتی ممکن است با تاخیر بیشتری نسبت به رنگ های دیکر دستگاه عرضه شود.

آیفون X

آیفون X

در متن گزارشی که منتشر شده مینگ چی کو این چنین اظهار داشته است:

به دلیل محدودیت در تولید قطعات، برآوردها حاکی از آن است که در هر روز به تعداد 10 هزار از آیفون X تولید می شود. بنابراین ممکن است تا مدتی به طور محدود در دسترس باشد. نسخه طلایی آیفون OLED هم مشکلی مشابه داشته و به احتمال زیاد با تاخیر بیشتری نسبت به مدل های دیگر به بازار عرضه خواهد شد.

این محدودیت ها و تأخیر احتمالی ممکن است که تاثیر منفی در ارزش سهام اپل داشته باشد.

منبع: macrumors

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *