اپل واچ 3
اپل واچ 3

اپل واچ 3 برای خرید در بازار ایران، با 3 رنگ متفاوت در دسترس قرار گرفت

همانطور که شاهد بودید کمپانی موفق اپل همراه با گوشی های پرچمدار خود از نسل سوم ساعت هوشمند خود نیز در تاریخ 21 شهریور، رونمایی کرد.

نسل سوم ساعت هوشمند اپل یعنی اپل واچ 3 نسبت به نسخه پیشین خود تغییراتی به خود دیده است. در این نسخه جدید امکان استفاده از سیمکارت میسر گشته و همچنین سرعت آن 70 درد افزایش پیدا کرده است.

اپل واچ 3 همچنین می تواند مستقل از موبایل به اینترنت متصل شود و کاربر از طریق آن به تماس ها و پیام ها دسترسی داشته باشد.

اپل واچ 3

اپل واچ 3

بعد از رونمایی از این نسخه جدید حال بعد از گذشت تقریبا یک ماه این محصول وارد بازار ایران شده و در رنگ های مشکی، طلایی و صورتی در دسترس کاربران قرار گرفته است.

نوع LTE این اسمارت واچ به قیمت 429 دلار و نوع دیگر آن که قابلیت استفاده از سیمکارت را ندارد با قیمت 329 دلار به فروش گذاشته شده است.

علاقمندان به اپل واچ 3 هم اکنون می توانند نسخه 38 میلیمتری آن را در بازار ایران به قیمت 2 میلیون تومان و نسخه 42 میلیمتری آن را نیز به قیمت 2 میلیون و صد هزار تومان خریداری نمایند.

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *