ارائه اموجی های جدید در iMessage به همراه آپدیت iOS 11.1

اپل: اموجی های جدیدی را در iMessage به همراه آپدیت iOS 11.1 ارائه خواهد داد

 

دارندگان گوشی های آیفون همیشه در انتظار اضافه شدن اموجی های جدید به iMessage هستند، بنابراین هیچ خبری نمی تواند هیجان انگیزتر و مهیج ‌تر از خبر اموجی های تازه افزوده شده برای آنها وجود داشته باشد.

به تازگی خبرهایی در مورد اموجی ‌های جدیدی که با بروزرسانی iOS 11.1 ارائه خواهند شد درز شده است. در این میان تیم مستقر در کوپرتینو احساس کرد که مجبور است مجموعه بعدی از 59 طرح جدید خود را که همراه با یونیکد 10 است به کاربران نشان دهد.

ارائه اموجی های جدید در iMessage به همراه آپدیت iOS 11.1

ارائه اموجی های جدید در iMessage به همراه آپدیت iOS 11.1

برخی از این اموجی‌ ها که در روز جهانی اموجی به نمایش گذاشته شدند شامل شخصی ریش‌ دار، زنی با روسری و مواردی مرتبط با غذا از جمله ساندویچ و نارگیل بود.

چهره های گوناگون و متنوعی دراین ایموجی ها دیده می شود، تنوع زیاد در چهره‌ ها، رنگ ‌های مختلف برای قلب و نمونه هایی هم که برای بخش افزوده شده است، انتظار را سخت تر می کند.

گفتنیست نسخه بتا iOS 11.1 هفته بعد عرضه خواهد شد؛ پس خبر خوب برای کاربران آیفون این است که  برای استفاده از اموجی‌ های جدید iMessage  مدت زمان زیادی را منتظر نخواهند ماند.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *