فناوری تشخیص چهره در آیپد پرو اپل

نسل بعدی آیپد پرو اپل به فناوری تشخیص چهره مجهز خواهد شد

با معرفی گوشی بسیار زیبای آیفون X دیدیم که این محصول اولین دستگاهی است که کمپانی اپل آن را به فناوری تشخیص عمق واقعی در دروبین سلفی مجهز کرده است. با این ویژگی در نظر گرفته شده کاربران می توانند با استفاده از Face ID و فناوری تشخیص چهره سه‌ بعدی قفل صفحه گوشی خود را باز کنند.

حال اینکه آقای مینگ چی، تحلیل ‌گر معروف موسسه KGI گفته است که به احتمال زیاد نسل بعدی آیپد پرو اپل نیز به این فناوری مجهز خواهد شد.

فناوری تشخیص چهره در آیپد پرو اپل

فناوری تشخیص چهره در آیپد پرو اپل

این تحلیالگر به این نکته تاکید داشته است که این قابلیت برای ایجاد تمایز و برتری چشمگیر آیپد با دیگر تبلت های بازار، به آن افزوده خواهد شد. البته این موضوع به طور رسمی هنوز مشخص نشده و باید منتظر ماند و دید که آیا نسل بعدی آیپد به این فناوری مجهز خواهد گشت یا خیر!

آقای کو همچنین افزوده است که سازندگان و کمپانی های دیگر همگی به دنبال دستیابی به این فناوری در Face ID آی‌فون X هستند تا بتوانند این تکنولوژی را جایگزین سنسور اثر انگشت محصولات اندرویدی خود بکنند.

لازم به ذکر است که مدل جدید آیپد اپل در نیمه اول سال آینده و احتمالا مشابه نسل پیشین در ماه ژوئن به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

منبع: gsmarena

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *