فروش سامسونگ در آمریکا همچنان نسبت به اپل بیشتر است!
فروش سامسونگ در آمریکا همچنان نسبت به اپل بیشتر است!

فروش سامسونگ در آمریکا همچنان نسبت به اپل بیشتر است!

موسسه ی کانتار ولدپنل، بر اساس آمارها و بررسی های اخیر خود اعلام کرده است که فروش سامسونگ در آمریکا همچنان نسبت به اپل بیشتر است.

شرکت سامسونگ پس از رونمایی پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، فروش خوبی را در بازار آمریکا تجربه کرد و با اختلاف بسیار اندکی با اپل در صدر جدول قرار دارد.

این اطلاعات که توسط کانتار ولدپنل (Kantar Worldpanel) به دست آمده است، نشان دهنده ی روند رو به رشد سامسونگ در فروش محصولات خود در مقایسه با اپل می باشد. این شرکت اعلام کرده است که در بازه ی سه ماهه ( تا 31 آگوست) سامسونگ حدود 35.2 درصد فروش داشته است. این در حالی است که اپل با فروش 35 درصدی در جایگاه دوم قرار دارد.

البته این میزان فروش برای سامسونگ در ایالات متحده، به علت فعالیت های تبلیغاتی این کمپانی در این منطقه می باشد. از این رو می توان برند سامسونگ را در فروش پرچمدار جدید خود تا حدودی موفق دانست چراکه توانست در مقایسه با سال گذشته، فروش خود را تا حدود 0.8 درصد افزایش دهد.

به نظر می رسد با ارائه دو محصول آیفون 8 و آیفون 8 پلاس، اپل شاید بتواند همچون گذشته، بار دیگر از سامسونگ پیشی بگیرد و در فروش نسل جدید محصولات خود، صعود قابل توجهی کند.
از طرف دیگر سامسونگ در بازار های اروپایی و بریتانیا نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است و توانسته است با عرضه سه گوشی گلکسی اس 8 و 8 پلاس و جی 3، از رقبای دیگر فاصله بگیرد.

با وجود اینکه آمار دقیقی از فروش این دستگاه ها اعلام نشده است، اما به نظر می رسد گوشی های سامسونگ از گوشی اس ای اپل طرفداردان بیشتری داشته و با استقبال خوبی روبه رو شده است.

فروش سامسونگ در آمریکا همچنان نسبت به اپل بیشتر است!

فروش سامسونگ در آمریکا همچنان نسبت به اپل بیشتر است!

در صورتی که موقعیت اخیر سامسونگ را در اروپا در نظر نگیریم، بازار مشتریان آی او اس در مقایسه با سال قبل حدود 1.2 درصد رشد داشته است و همچنان روند آهسته ای را طی می کند.

گفتنی است برخی از متخصصان و کارشناسان، افزایش فروش سری گلکسی اس 8 در بریتانیا را وابسته به برنامه های تبلیغاتی سامسونگ در این منطقه می دانند که قبل از رونمایی محصولات جدید اپل بیشتر و بیشتر شد.

باید بدانید که بر اساس تحقیقات، شرکت هوآوی همچنان تسلط خود را بر روی شهر چین حفظ کرده و حدود یک سوم فروش بازار را به خود اختصاص داده است. اما احتمال دارد اپل در آینده، فروش خود را در چین نیز توسعه دهد ضمن اینکه حضور سامسونگ در کشور دور شرقی بسیار کمرنگ تر می باشد.

منبع: androidheadlines

نوشته شده توسط

سهیلا چابکی از سال 94 به ویترینو پیوست. سابقه فعالیت او در فروشگاه های اینترنتی می باشد. سهیلا همچنین به نوشتن، بلاگ نویسی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و عکاسی علاقه دارد. حوزه فعالیتش در زمینه گرافیک است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *