محبوبترین اموجی از دیدگاه وب سایت رسمی اپل
محبوبترین اموجی از دیدگاه وب سایت رسمی اپل

محبوبترین اموجی از دیدگاه وب سایت رسمی اپل

در دنیای امروز با وجود استفاده زیاد کاربران از شبکه های اجتماعی وجود اموجی ‌‌ها نیز بیش از پیش آنها را جذابتر کرده و کاربران در پیام‌ های خود به صورت مکرر از آنها بهره می برند. شما نیز مطمعنا جزو افرادی هستید که از این اموجی ها استفاده می کنید.

اما آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که در میان تمامی این اموجی ها کدام یک از همه محبوبتر است و استفاده بیشتری دارد؟

جالب است بدانید که بر طبق بررسی هایی که انجام شده محبوب‌ ترین این اموجی ها در فضای مجازی و پیام ‌رسان‌ ها اموجی خنده ای است که در اصلاح از شدت خنده اشک چشمانش جاری شده است.

در واقع این اموجی نمایش یک چهره خندان است با اشک ‌هایی از شوق، احساسات و هیجان‌ که در رابطه با هر موضوعی به ‌خوبی کاربرد دارد.

البته این آمار یک آمار جهانی نیست و تنها از بررسی پیام های کاربران انگلیسی‌ زبان iOS و مک در آمریکا بدست آمده که براساس داده ‌های وب ‌سایت رسمی اپل بررسی‌ شده است.

در ادامه جدولی آورده شده است که محبوب ‌ترین اموجی‌ ها را به ترتیب رتبه نشان می دهد که توسط شرکت اپل ارائه‌ شده است. همانطور که مشاهده می کنید رتبه اول به اموجی خنده با اشک اختصاص دارد.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  1. ممنون بابت پست خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *