آیفون ایکس اپل هم در صورت سقوط از ارتفاع خواهد شکست

اگر جزو دارندگان گوشی جدید آیفون یعنی آیفون ایکس هستید بهتر است از کیس محافظ برای محافظتِ آن استفاده نمایید. در غیر اینصورت به احتمال زیاد فرجامی ناخوشایند در انتظار گوشی جدیدتان خواهد بود.

احتمالا به یاد دارید که در تاریخ 19 سپتامبر سال 2014 یک ویدیو منتشر شد. همان روزی که دستگاه آیفون 6 به بازار عرضه شد و صحنه ای از یک خبرنگار تلویزیونی که تصمیم گرفته بود با فردی 18 ساله که این گوشی جدید را از اپل استور شهر سیدنی استرالیا خریداری نموده بود، مصاحبه ای داشته باشد.

فردی که گوشی جدیدش را به همراه جعبه آن حمل می کرد. در این حین جک جعبه را باز کرد و گوشی خریداری شده توسط او از سمت راست به بیرون غلتید و با سطح پیاده رو برخورد شدیدی کرد.

حال به 3 سال جلوتر یعنی سال 2017 بر می گردیم. تصویری منتشر شده است که گوشی جدید کمپانی اپل یعنی آیفون ایکس را نشان می دهد و خبر از شکنندگی قاب آن میدهد.

در حالی‌ که اپل ادعا کرده شیشه به‌ کار برده شده در فریم جلو پشت گوشی بسیار بسیار مقاوم است قاب این گوشی در صورت سقوط از ارتفاع خواهد شکست. در ادامه می توانید تصویر یک آیفون ایکس را بعد از سقوط از ارتفاع مشاهده نمایید.

شکنندگی آیفون ایکس

شکنندگی آیفون ایکس

 

 

در حالی که محصول جدید اپل بسیار خیره کننده و مستحکم به نظر می رسد اما اگر شما دارنده این گوشی هستید بهتر است با پرداخت چند دلار اضافه تر اقدام به خرید یک قاب محافظ نمایید.

اگر هم تمایل ندارید که با انداختن یک کیس محافظ بر روی گوشی از زیبایی آن بکاهید، نگاهی به تصویر بالا بیاندازید. آیا باز هم ترجیح می دهید آیفون شما هم به سرنوشتی این چنینی گرفتار شود؟؟؟

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *