ایکس باکس وان ایکس
ایکس باکس وان ایکس

فروش ایکس باکس وان ایکس در هفته اول خود در بریتانیا به 80 هزار دستگاه رسید

جالب است بدانید شرکت موفق مایکروسافت توانسته تنها در عرض یک هفته آن هم هفته اول عرضه کنسول جدید خود در حدود 80 هزار دستگاه ایکس باکس وان ایکس را در بریتانیا به فروش برساند. با مقایسه ای کوتاه می توان گفت که این میزان فروش فاصله بسیار زیادی با فروش رقیب مشابه آن یعنی کنسول پلی استیشن 4 پرو داشته است.

چراکه پلی استیشن 4 پرو در هفته اول عرضه خود تنها 50 هزار دستگاه از آن در بریتانیا به فروش رفته و در نهایت در پایان یک ماه رقم فروش آن به ایکس باکس وان ایکس یعنی 80 هزار دستگاه رسیده است.

گفتنی است که گزارشات نشان می دهد، بیش از 50 درصد از ایکس باکس وان ایکس هایی که به فروش رسانده شده مربوط به نسخه پروژه اسکورپیو این کنسول هستند.

ایکس باکس وان ایکس که بالاخره در طی هفته گذشته به صورت جهانی وارد بازار شد برای قشر خاصی طراحی شده است که در خواست بیشتر از گرافیک و توانایی های فنی یک کنسول دارند.

مطابق با گفته ها، تمام بازی های مولتی پلتفرم در این کنسول با اختلاف زیادی اجرا می شوند به طوریکه بسیاری از منتقدان حوزه سخت افزار این کنسول جدید مایکروسافت را می ستایند. آنها تنها نقطه ضعف این دستگاه را مربوط به نبود محتوای انحصاری کافی برای آن می دانند.

در این راستا مایکروسافت هم قول انتشار بازی های انحصاری بیشتری را در آینده که از قابلیت های ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی می کنند، داده است.

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *