هدفون های پیکسل کمپانی گوگل
هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

نقد و بررسی هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

همانطور که میدانید گوگل برای اولین بار به فعالیت در بخش های مربوط به صوت پرداخته است.

حالا این سوال پیش می آید که با توجه به قیمت مشابه محصولات گوگل با رقیب تجاری خود اپل، آیا تب و تاب رقابت در دنیای صوتی وایرلس بلوتوث افزایش می یابد یا خیر؟

هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

آنچه که در پیکسل اتخاذ شده دقیقا مشابه همان رویکرد طراحیست که گوگل در نرم افزارهای اخیر خود اتخاد کرده است.

لوگوی G ساده درست در مرکز یک بوم فابریک تاشو و پلاستیکی به چشم می خورد. فابریک یاد شده به سادگی قابل لمس و ابعاد به کار رفته در آن به شدت ببینده را تحت تاثیر قرار می دهد. سیاست حفظ ابعاد کوچک که پیشتر برای بسیاری از ایرفون های بیسیم استفاده شده نیز در این مورد به کار رفته است. 

بهترین ایرپاد ها

اگر شما آن را باز کنید رشته های “پیکسل باد “را می بینید که در اطراف لبه ها جای گرفته و کاملا منطبق با جایگاه های مغناطیسی آنها است. بالای سوکت سمت راست ایرباد یک دکمه قرار دارد که میتواند به منظور نشان دادن میزان شارژ کشیده شود و حتی در زمانی که “باد “ها در جای خود وجود ندارند استفاده شود.

البته این مورد میتواند تا حدودی کسل کننده باشد. اینکه بخواهید طناب ها را برای استفاده ای کوتاه بار ها بپیچانید ممکن است سبب نارضایتی شما شود. حتی معضل دیگری هم وجود دارد، ممکن است باد ها دقیقا در مکان تعبیه شده قرار نگیرند و شارژ نشوند.

توصیه من به شما این است که صرف قرار دادن آنها در جایگاه مربوط به شارژ از شارژ شدن آن مطمئن نشوید و چند ثانیه صبر کنید تا ببینید که چراغ مربوط به شارژ فعال شده است یا خیر.

هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

مورد یاد شده حداکثر 620 mah افزون بر ظرفیت داخلی 120 mah دستگاه را تامین می کند. با هر بار شارژ پنج ساعت استفاده بی وقفه شما از این وسیله تضمین خواهد شد. حتی خالی شدن شارژها لزوما به معنای عدم پوشش دهی آنها نخواهد بود.

هدفون ها به هنگام اتصال با گوشی باید با گوشی جفت شوند. ،این مرحله نا متعارف با 99 درصد هدست بلوتوث های دیگر تفاوت دارد.

با این وجود حتما حداقل برای یک بار این عمل جفت شدن باید انجام شود. با پایین کشیدن دکمه فرآیند جفت شدن آغاز می شود و گوگل اسیستنت به گوشی شما پیغام میدهد. که چند هدفون در اطراف شما قبلیت جفت شدن با گوشی شما را دارند.

هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

باید گفت که حتی در صورت ادعای گوگل که پیکسل بادها بهترین همکاری را با پیکسل دو انجام میدهند من نمیتوانم از مزایای حاضر در OnPlus 5T صرف نظر کنم.

به نظر می رسد آخرین نسخه گوگل اسیستنت تمام آنچه را که برای جوانب کار لازم است دارا می باشد.

مطالعه کنید: نقد و بررسی هدفون urBeats3 محصول جدید اپل

یکی از نکاتی که من به هنگام استفاده از OnPlus 5T متوجه شدم. این بود که در طول نسل اولیه درخواست تاییدیه جفت شدن را مطرح کرد، این موضوع در پیکسل 2 به سرعت و یک پارچه اتفاق نمی افتد. پس از جفت شدن میتوانید هدفون را بیرون آورید و هر وقت که خواستید بدون معطلی و بلافاصله با دستگاه ارتباط برقرار کنید.

هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

شیوه طراحی گوگل در سراسر هدفون دیده می شود. رشته های به کار رفته از مواد فابریک ساخته شده و حتی تا جلوتر از گوشی ها ادامه می یابد.

این بخش اضافی یک کاربرد منحصر به فرد دارد. شما میتوانید با حلقه کردن این بخش دور گوشتان کاملا هدفون را در اختیار داشته باشد. در مورد راحتی کار با این محصول من نظرات مختلفی را شنیدم.

مطالعه کنید: بررسی هدفون های سری ورزشی Sound Sport Free

از نظراتی که تماما شیفته این محصول جدید بودند گرفته تا نظراتی که جز دشنام دادن واکنش دیگری نسبت به این محصول جدید نداشتند.

نظر شخصی من این است که محصولات به راحتی در گوش قرار میگیرند و معتقدم اندازه متوسطی دارند. مواد به کار رفته در این ارفون ها اندکی سفت و سخت است.

بنابراین اگر آنها را به طور مداوم به پوستتان فشار دهید آزار خواهید دید.

هدفون های پیکسل کمپانی گوگل

اما من فقط یک بار به واسطه جنس این مواد احساس نارضایتی کردم و آن هم در پروازی هفت ساعته بود. دلیل اصلی اجتناب من از استفاده از این بادها طول نه چندان بلند آنهاست.

البته گوگل به درستی میتواند ادعا کند که هدفون های بیسیم به راحتی گم می شوند. ،اما مشکل دیگری هم وجود داشت،این طناب ها به سادگی از گردن من آویزان می شدند و نقش بر زمین می شدند. این رشته ها آن قدر شل نیستند که بگذارند شما به آسانی هدفون ها را نصب کنید و پس از چند تکان ساده از گوشتان سر نخورند.

به منظور غلبه بر این مشکل من ارتفاع هدفون نسبت به زمین را بالاتر بردم تا موفق شدم آن را به حد مطلوبی برسانم. هدفون ها یک بلندگوی آزاد دارند. یعنی هیچ قطعه لاستیکی وجود ندارد که مستقیما وارد گوش شما شود.

به همین سبب عملکرد این هدفون ها دقیقا مشابه ایرپاد ها می شود، مشخصه های صدا آن قدر تغییر می کند که به هیچ گونه قابل استفاده نباشد.

منبع: androidauthority

نوشته شده توسط

فعال در زمینه های ترجمه،مقاله نویسی،نوشتن نقد،نوشتن گزارش مولف یک رمان و یک مجموعه داستان در حال انتشار.علاقه مند به فیزیک،فلسفه،ادبیات تاریخ و ورزش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *