اضافه شدن زبان فارسی به تلگرام
اضافه شدن زبان فارسی به تلگرام

اضافه شدن رسمی زبان فارسی به اپلیکیشن تلگرام

به تازگی نوتیفیکیشنی در تلگرام ارسال شده است که خبر از اضافه شدن رسمی زبان فارسی در این اپلیکیشن می دهد. اگر همین حالا به بخش تنظیمات برنامه تلگرام خود بروید، می توانید در قسمت Languages ، گزینه زبان فارسی را در میان زبان های دیگر مشاهده نمایید.

درواقع اضافه شدن زبان فارسی می تواند یک آپدیت سروری از سوی تلگرام باشد زیرا برای انتخاب این زبان نیازی به ب‌روزرسانی اپلیکیشن نخواهد بود.

نکته قابل ذکر این است که این امکان فعلا برای اپلیکیشن های iOS و اندروید تلگرام در دسترس است و هنوز در نسخه دسکتاپ گزینه ای برای این کار مشاهده نمی شود.

اضافه شدن زبان فارسی به تلگرام

تا پیش از این هم اپلیکیشن تلگرام امکان فارسی شدن داشت با این تفاوت که باید کاربران ایرانی برای این منظور، از ربات های شخص ثالث یا نصب تلگرام های غیررسمی بهره می بردند.

اما اکنون با افزودن زبان فارسی به طور رسمی در تلگرام، کاربران می توانند به راحتی و با رفتن به بخش تنظیمات، از محیط کاملا فارسی در اپلیکیشن اصلی تلگرام لذت ببرند.

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *