امکان برقراری تماس ویدیویی در اینستاگرام

احتمال افزوده شدن ایجاد تماس ویدیویی به برنامه محبوب اینستاگرام

برنامه پرطرفدار اینستاگرام که این روزها از محبوبیت بسیاری برخوردار است هرچندمدت یکبار با آپدیت های کاربردی و کاربرپسندی ظاهر می شود. پس از اضافه شدن قابلیت هایی همانند آرشیو استوری، هایلایت استوری، افزودن گیف ها به استوری، غیر فعال کردن وضعیت فعالیت، اینبار مدیران این شبکه قصد دارند تا امکان تماس ویدیویی را هم به قابلیت های این اپلیکیشن بیافزایند. با اضافه شدن این ویژگی، کاربران قادر خواهند بود همانند دیگر اپلیکیشن های واتس اپ و یا فیس بوک مسنجر، با دوستان خود ارتباط ویدیویی برقرار نمایند.

برخلاف آپدیت های قبلی که بیشتر بر روی اشتراک عکس و ویدئو تمرکز داشت، اینبار اضافه شدن تماس های ویدئویی می تواند این سرویس ارتباطی را بسیار کامل تر از قبل نماید و تغییر بزرگ و اساسی را در آن بگنجاند.

امکان برقراری تماس ویدیویی در اینستاگرام

اما این امکان چگونه در اینستاگرام کار می کند؟

اطلاعات کاملی در این رابطه وجود ندارد اما بر طبق آنچه توسط کارشناسان سایت WABetaInfo کشف شده، آیکن برقراری تماس ویدیویی در نسخه منتشر نشده این اپلیکیشن گویا در نوار navigation در صفحه چت ظاهر شده است. بنابراین کاربران می توانند بعد از چت فعال با کاربران، با آنها تماس ویدیویی نیز برقرار نمایند.

شایان ذکر است که چنانچه کاربران از قبل تبادل پیام نداشته باشند، به این ویژگی دسترسی نخواهند داشت. اطلاعات درز شده در همین حد گزارش شده و علاقمندان باید منتظر اخبار کاملتری در آینده باشند.

همانطور که فیس بوک، صاحب اینستاگرم اذعان داشت رسانه های اجتماعی می توانند برای کاربران مضر باشند، اما اگر استفاده به جایی از آنها شود، بسیار سرگرم کننده و مفید خواهد بود پس این امر بسته به نحوه استفاده شما خواهد داشت.

در رسانه های اجتماعی می توان به راحتی به صورت غیرمستقیم در پست ها حرکت نموده، به طور فعال با دوستان ارتباط برقرار کرده و همچنین پیام ها و نظرها را در مورد پست های دیگران دید. اما نباید فراموش شود که زیاده روی در این کار می تواند زمان زیادی را از کاربران بگیرد و زندگی آنها را مختل نماید.

در مورد آپدیت جدید اینستاگرام باید گفت که این اپلیکیشن به طور مداوم ویژگی های آزمایشی زیادی را تست می کند. بنابراین این احتمال وجود دارد که قابلیت تماس ویدیویی همچنان در مرحله تست بماند و در دسترس کاربران قرار نگیرد.

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *