فناوری فیس آیدی در آیپد جدید اپل

آیپد جدید اپل به فناوری فیس آیدی مجهز خواهد گشت!

کمپانی موفق اپل که تصمیم گرفت در محصول جدید خود یعنی آیفون X تکنولوژی فیس آیدی را جایگزین سنسور اثر انگشت نماید، اینبار شنیده می شود که قصد دارد از این فناوری در آیپد جدید خود هم بهره مند شود.

شنیده ها حاکی از آن است که این کمپانی در حال توسعه یک آیپد جدید با بهره گیری از فناوری فیس آیدی می باشد که هنوز اطلاعات کافی از نام و مشخصات آن درز نشده است.

همانطور که در توییتی توسط Guilherme Rambo مشخص شده بود که قبل از معرفی رسمی آیفون X منابع از عبارت آیفون مدرن به جای گوشی هوشمند استفاده می کردند، شاید اگر این روند ادامه داشته باشد، آیپد جدید اپل با نام آیپد مدرن و مجهز به فیس آیدی روانه بازار شود.

با این وجود نمی توان اطمینان کامل داشت که به طور یقین آیپد بعدی اپل مجهز به فناوری فیس آیدی باشد. ولی همانطور که در گذشته هم شایعاتی به گوش می رسید، معرفی آیپدی با فیس آیدی در عکس ها و فضای مجازی منتشر گشت.

اگر روند توسعه محصولات کمپانی ها را در نظر بگیریم مشاهده می کنیم که شرکت ها از فناوری های توسعه یافته شان در چندین محصول خود استفاده می کنند؛ به عنوان مثال برای اولین بار شاهد استفاده از تاچ آیدی در آیفون های اپل بودیم، سپس این فناوری به آیپدها و به تازگی به مک بوک پرو اضافه شده است. بنابراین معرفی آیپدی که مجهز به فناوری فیس آیدی باشد، چندان تعجب برانگیز نخواهد بود.

فناوری فیس آیدی البته طرفداران و مخالفان زیادی در بین کاربران دارد. برخلاف اینکه این فناوری در آیفون ایکس، کارایی مناسبی را از خود نشان داده ، در برخی مواقع نیز با مشکلاتی مواجه بوده است.

البته به گفته بسیاری این ویژگی در آینده با بهبودهایی همراه خواهد بود تا دیگر شاهد بروز مشکلات در آن نباشیم.

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *