چگونگی ذخیره ی تصاویر پروفایل در برنامه اینستاگرام

شاید برای بسیاری از کاربران اتفاق افتاده باشد که تمایل داشته باشند، تصاویر پروفایل دوستان خود را در اینستاگرام ذخیره نمایند. این کار به طور معمولی امکانپذیر نیست و می بایست مراحلی را دنبال نمود.

طریقه دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام در کامپیوتر

قدم اول: ابتدا باید حساب کاربری شخص مورد نظر را در مرورگر اینترنتی خود، جستجو نمایید. در ادامه بر روی عکس پروفایل دایره‌ای شکل مخصوص پروفایل وی کلیک راست کرده و گزینه‌ی Copy image address را کلیک نمایید.

ذخیره ی تصاویر پروفایل در برنامه اینستاگرام

قدم دوم: آدرس URL را که کپی کردید در یک صفحه جدید در نوار آدرس (paste) کنید. در ادامه باید بخش «s150x150/» را از این آدرس حذف نمایید و دکمه اینتر را بزنید.

ذخیره ی تصاویر پروفایل در برنامه اینستاگرام

قدم سوم: در مرحله آخر کافیست بر روی تصویر کلیک راست نموده و گزینه Save image as  را آنتخاب نموده و تصویر را ذخیره نمایید.

ذخیره ی تصاویر پروفایل در برنامه اینستاگرام

طریقه دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام در گوشی موبایل

برای ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام دوستانتان در گوشی لازم است که ابتدا نرم افزاری را نصب نمایید. البته برای این منظور چندین نرم افزار وجود دارند که در این مقاله به یکی از آنها خواهیم پرداخت.

بنابراین اگر تمایل دارید که تصویر پروفایل دوستانتان را با کیفیت کامل و اصلی ذخیره نمایید، می توانید با نصب نرم‌افزار Insta Profile Pic Zoom & Save این کار را به راحتی انجام دهید.

ذخیره ی تصاویر پروفایل در برنامه اینستاگرام

این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد و قابلیت ذخیره تصاویر پروفایل را برایتان فراهم خواهد کرد.

شما می توانید برای ذخیره تصویر پروفایل یک شخص، نام پروفایل او را در این نرم افزار وارد نموده و سپس گزینه GET PROFILE PICTURE را لمس نمایید.

ذخیره ی تصاویر پروفایل در برنامه اینستاگرام

بعد از لمس دکمه مورد نظر، نرم‌افزار، جستجو را در محیط اینستاگرام آغاز کرده و تصویر مورد نظر شما را نمایش می دهد. در ادامه برای ذخیره عکس در گوشی خود می توانید بر روی آیکونی که در گوشه‌ی بالایی سمت راست قرار دارد و به شکل یک فلاپی دیسک است، کلیک نمایید.

منبع: guidingtech

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *