تصاویر ساعت هوشمند جدید فیت بیت فاش شد

شرکت موفق فیت‌بیت که اولین ساعت هوشمند خود را با نام Ionic به بازار عرضه کرد، گام بزرگی برای رقابت در این عرصه برداشت و قصد داشت تا با Ionic از بحران خارج شده و با شرکت های دیگر وارد رقابت گردد.

اما ناگفته نماند که این محصول با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری زیای روبرو گشت و بر طبق اظهارات مدیر کمپانی از فروش خوبی برخوردار نبود.

حال بار دیگر جیمز پارک با ارائه‌ی تیزری از یک محصول جدید سخن می گوید که گویا دیگر مشکلات نسخه پیشین ساعت هوشمند آنها را ندارد. وی وعده داده است که اشکالات زیادی رفع گشته و این بار فیت بیت ساعت هوشمند متفاوتی را عرضه خواهد نمود.

فیت بیت

فیت بیت

در همین راستا وب ‌سایت Wareable تصاویری را از آینده‌ی فیت‌بیت منتشر کرده که نشان می دهد این محصول جدید بسیار جذاب تر از Ionic می باشد.

با مشاهده تصاویر می توان استنباط کرد که این ساعت هوشمند جدید از ابعاد کوچکتری نسبت به نسخه قبلی برخوردار است و این نشان می دهد که یکی از مشکلات قبلی حل شده است.

موضوع اندازه و طراحی در ساخت انواع ساعت هوشمند های هوشمند بسیار حائز اهمیت است مخصوصا کمپانی فیت بیت که اکثر مخاطبین آن را خانم ها تشکیل می دهند.

تصاویر منتشر شده نشان می دهد که فیت بیت در ساخت این ساعت هوشمند از طراحی Pebble الهام گرفته است.

فیت بیت

منبع: techcrunch

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *